Inspirerende ontbijtsessie tijdens Bouwvrouwendag
Vanmorgen vierden we bij Logchies Bouwvrouwendag met een inspirerende ontbijtsessie in ons kantoor in Beverwijk. Samen met collega’s én dames van Etro Vastgoedzorg, Huipen Vastgoedzorg, SBB Ontwikkelen en Bouwen en VAN LITH BOUW – allemaal onderdeel van Scheybeeck – startten we de dag met een mooie bijeenkomst waarin ontmoeten, ervaringen delen en elkaar inspireren centraal stonden.
Onze gastspreker Marjet Rutten nam ons als enthousiaste spreker met een flinke dosis humor mee in de ontwikkelingen binnen de bouwbranche, met onderwerpen zoals energietransitie, digitalisering, robotisering en smart buildings. Aan de hand van leuke en herkenbare praktijkvoorbeelden bracht zij deze thema’s tot leven en ontstonden er mooie gesprekken en nieuwe inzichten.
De ochtend begon met een heerlijk ontbijtbuffet verzorgd door Sjeff. Als mooie afsluiting reikte Marjet haar boek uit: “Van Baksteen naar Blockchain – Hoe we samen de leefomgeving van 2040 creëren.”
Mooi om te zien hoeveel kennis, betrokkenheid en energie er samenkomt wanneer vrouwen uit de bouwsector elkaar ontmoeten.
Dank aan iedereen die erbij was en aan Marjet Rutten voor de inspirerende bijdrage!


